Transport międzynarodowy na terenie
Unii Europejskiej

Transport międzynarodowy

Przewóz towarów na terenie blisko 20 krajów

Jesteśmy firmą, która bardzo dobrze czuje się na rynku międzynarodowym. Obsługujemy Klientów w kilku językach, a także znamy specyfikę największych europejskich rynków. Daje nam to przewagę nad konkurencją, która od lat osiadła na krajowym podwórku. 

W naszej ofercie posiadamy transport plandekami Standard i Mega oraz kabotaż na terenie blisko 20 krajów Unii Europejskiej. Działamy na terenie zarówno największych europejskich gospodarek takich jak Niemcy, Francja czy Holandia, jak również podobnych do Polski, rozwijających się krajów jak Czechy, Słowacja, Bułgaria czy Rumunia.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do polskich przedsiębiorców sprzedających swoje towary na terenie wspólnoty europejskiej, jak również do zagranicznych kontrahentów, którzy chcą przywieźć swój towar do Polski lub też poszukują transportu kabotażowego na terenie innych krajów.

Dewizą naszej firmy jest We carry your success! i to na niej, oraz osiągnięciu jak największego zaufania naszych Klientów, skupiamy się wykonując nasze usługi.

Transport gabarytowy plandekami Standard i Mega

Oferujemy transport gabarytowy na terenie Polski jak i Unii Europejskiej z wykorzystaniem naczep plandekowych Standard - dla towarów o zwykłej wielkości oraz naczep plandekowych Mega - dla towarów większych niż standardowa paleta.

Kabotaż na terenie całej Unii Europejskiej

Poza transportem międzynarodowym, oferujemy również kabotaż na terenie praktycznie wszystkich krajów Unii Europejskiej. Świadczymy go zarówno dla Polskich firm jak i jesteśmy zaufanym kontrahentem firm europejskich.

Transport z kodem XL

Nasze ciężarówki przystosowane są również do transportu towarów oznaczonych kodem XL, czyli przekraczających znacznie standardowy gabaryt (nie oferujemy jednak transportu wielkogabarytowego!)

Obsługujemy transport i kabotaż międzynarodowy

Oferowane kierunki

Polska

Niemcy

Austria

Włochy

Litwa

Lotwa

Estonia

Francja

Hiszpania

Belgia

Holandia

Portugalia

Grecja

Rumunia

Bułgaria

Węgry

Czechy

Słowacja

Najpopularniejsze usługi przewozowe

Oferujemy transport każdego typu towarów gabarytowych

Nowoczesna flota

Transport wykonujemy autami

Zakładając Omnivity Logistics postawiliśmy przede wszystkim na nowoczesną flotę. Aktualnie przy wyborze przewoźnika najważniejsza jest nie tylko cena transportu – na tę również wpływa ekonomiczność floty i odpowiednie wykorzystywanie zasobów – ale również bezpieczeństwo przewożonych towarów oraz ekologia transportu.

W naszej flocie postawiliśmy na nowoczesne pojazdy marki DAF XF 106 w wersjach Standard i Low Deck. DAF to znany od lat i renomowany producent aut transportowych i ciężarowych, ciągle doskonalący swoje produkty zarówno w obszarze ekonomii, ekologii, bezpieczeństwa czy designu. Uznaliśmy, że zaufanie tej marce będzie dobrym krokiem podczas budowy naszej floty i zadowolenie Klientów z naszych usług transportowych tylko potwierdza, że była to dobra decyzja.

Profesjonalna i nowoczesna flota to gwarancja bezpiecznego transportu – w Omnivity Logistics to wiemy i dlatego w ten sposób dostarczamy Was sukces!

DAF XF 106 Standard

DAF XF 106 Low Deck

Wyślij zapytanie lub zapytaj o ofertę