Transport krajowy na terenie Polski

Transport krajowy

Przewozimy Twoje towary na terenie całej Polski

Obsługujemy w zakresie transportu firmy z różnych branż – od producentów, handlarzy czy pośredników – po podwykonawstwo transportowe dla innych firm logistycznych. Dzięki kompleksowej ofercie obejmującej transport naczepami plandekowymi typu Standard i Mega oraz naczepami oznaczonymi kodem XL, jesteśmy w stanie transportować niemal każdy rodzaj gabarytowych przesyłek, znajdujących się na paletach transportowych i w standardowy sposób zabezpieczanych na naczepie.

Jako Polska firma, doskonale znamy rodzimy rynek i to tutaj stawialiśmy swoje pierwsze transportowe kroki. Realizujemy transport na terenie całej Polski – od Szczecina po Rzeszów, od Zielonej Góry po Hajnówkę i od Augustowa po Cieszyn. Współpracujemy z firmami z całej Polski jak również z zagranicznymi kontrahentami, dla których transportujemy ich towary z zagranicy właśnie nad Wisłę.

Jesteśmy profesjonalnym i zaufanym partnerem w biznesie, dla którego dowiezienie transportu to nasz wspólny sukces!

Transport gabarytowy plandeką Standard

Zarówno na terenie Polski jak i Unii Europejskiej z powodzeniem przewozimy standardowe towary, najczęściej na paletach, które swoimi gabarytami nie przekraczają kodu Standard.

Transport gabarytowy plandeką Mega

Dla bardziej wymagających Klientów i przewożących nieco większe towary oferujemy transport wyższymi naczepami Mega.

Transport z kodem XL

Nasze ciężarówki przystosowane są również do transportu towarów oznaczonych kodem XL, czyli przekraczających znacznie standardowy gabaryt (nie oferujemy jednak transportu wielkogabarytowego!)

Najpopularniejsze usługi przewozowe

Oferujemy transport każdego typu towarów gabarytowych

Nowoczesna flota

Transport wykonujemy autami

Zakładając Omnivity Logistics postawiliśmy przede wszystkim na nowoczesną flotę. Aktualnie przy wyborze przewoźnika najważniejsza jest nie tylko cena transportu – na tę również wpływa ekonomiczność floty i odpowiednie wykorzystywanie zasobów – ale również bezpieczeństwo przewożonych towarów oraz ekologia transportu.

W naszej flocie postawiliśmy na nowoczesne pojazdy marki DAF XF 106 w wersjach Standard i Low Deck. DAF to znany od lat i renomowany producent aut transportowych i ciężarowych, ciągle doskonalący swoje produkty zarówno w obszarze ekonomii, ekologii, bezpieczeństwa czy designu. Uznaliśmy, że zaufanie tej marce będzie dobrym krokiem podczas budowy naszej floty i zadowolenie Klientów z naszych usług transportowych tylko potwierdza, że była to dobra decyzja.

Profesjonalna i nowoczesna flota to gwarancja bezpiecznego transportu – w Omnivity Logistics to wiemy i dlatego w ten sposób dostarczamy Was sukces!

DAF XF 106 Standard

DAF XF 106 Low Deck

Wyślij zapytanie lub zapytaj o ofertę