Poznaj Omnivity Logistics

O nas

Kim jesteśmy i czym co nas wyróżnia?

Jako Omnivity Logistics od wejścia na rynek transportu krajowego i międzynarodowego postawiliśmy sobie kilka celów. Są to między innymi bezpieczeństwo transportu, profesjonalizm obsługi klienta czy terminowość dostaw. Jednak nadrzędnym celem, na który składają się wszystkie pozostałe, jest Wasze zadowolenie jako naszych Klientów.

Wypracowujemy procedury, które pomagają nam w pracy, jednak nie jesteśmy korporacją, gdzie każdy proces odbywa się maszynowo i w razie problemu Klient zostaje z nim sam. Dążymy do zajęcia jak największej części rynku, jednak jesteśmy i chcemy pozostać firmą rodzinną, gdzie kontakt z Klientami i budowanie z nimi zaufania i więzi tworzy naszą renomę i wyróżnia nas na rynku.

Wiemy doskonale jakie rynek stawia aktualnie wyzwania i wymagania przed przewoźnikami i dostosowujemy się do nich. Śledzimy trendy na rynku, zatrudniamy wykwalifikowanych kierowców i spedytorów. Nasza flota to nowoczesne i ekologiczne auta, posiadające wszelkie atesty bezpieczeństwa. Zaś oferta krajów i tras gdzie wykonujemy transporty cały czas się powiększa. Aktualnie są to niemal wszystkie kraje Unii Europejskiej, a w planach mamy poszerzenie oferty o kolejne.

Zapraszamy do współpracy z Omnivity Logistics, gdzie naszą dewizą jest We carry your success!

Nowoczesna flota

Wasze towary transportujemy nowoczesnymi ciężarówkami DAF XF 106 w wersji Standard oraz Low Deck.

Profesjonalna kadra

Na każdym z tych etapów zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, do których mamy pełne zaufanie. Od kontaktu z klientem, przez planowanie trasy, po finalny transport towaru.

Bezpieczne i sprawdzone trasy

W ofercie posiadamy transport do blisko 20 krajów Unii Europejskiej. Jednak wiemy, że nie każda trasa na ich terenie jest bezpieczna i optymalna czasowo, dlatego tworzymy bazę bezpiecznych i sprawdzonych tras.

Kompleksowa oferta

Współpracując z Omnivity Logistics nie czekasz na odpowiedź długimi dniami czy nawet tygodniami. Oferty, list przewozowy, dokumenty, faktury - do wszystkiego podchodzimy ekspresowo i profesjonalnie.

20+

Krajów do których oferujemy transport

1 000 000+

Przejechanych kilometrów

25

Partnerów w całej Europie

1 cel

Bezpiecznie przewieziony towar naszych zadowolonych Klientów

Transport wykonujemy nowymi i bezpiecznymi autami

Nowoczesna flota

Zakładając Omnivity Logistics postawiliśmy przede wszystkim na nowoczesną flotę. Aktualnie przy wyborze przewoźnika najważniejsza jest nie tylko cena transportu – na tę również wpływa ekonomiczność floty i odpowiednie wykorzystywanie zasobów – ale również bezpieczeństwo przewożonych towarów oraz ekologia transportu.

W naszej flocie postawiliśmy na nowoczesne pojazdy marki DAF XF 106 w wersjach Standard i Low Deck. DAF to znany od lat i renomowany producent aut transportowych i ciężarowych, ciągle doskonalący swoje produkty zarówno w obszarze ekonomii, ekologii, bezpieczeństwa czy designu. Uznaliśmy, że zaufanie tej marce będzie dobrym krokiem podczas budowy naszej floty i zadowolenie Klientów z naszych usług transportowych tylko potwierdza, że była to dobra decyzja.

Profesjonalna i nowoczesna flota to gwarancja bezpiecznego transportu – w Omnivity Logistics to wiemy i dlatego w ten sposób dostarczamy Was sukces!

DAF XF 106 Standard

DAF XF 106 Low Deck

Kompleksowość i bezpieczeństwo

Kompleksowa oferta

W erze globalizacji, transport nazywany jest krwiobiegiem gospodarki. Bez sprawnie funkcjonujących ciągów logistycznych nie żylibyśmy w świecie, który znamy obecnie. Dlatego wiemy, jak ważne jest, aby transport ten był wykonywany sprawnie, profesjonalnie i kompleksowo.

W naszej ofercie postanowiliśmy nie ograniczać się do krajowego rynku, a wyjść naprzeciw również oczekiwaniom naszych Klientów, którzy współpracują z rynkami zagranicznymi wewnątrz Unii Europejskiej. Dzięki wielojęzycznej obsłudze klienta, z powodzeniem obsługujemy również zagraniczne firmy, transportujące swoje towary na terenie wspólnoty europejskiej czy przywożące swoje produkty do Polski.

W naszej ofercie znajdziecie transport krajowy na terenie Polski oraz zagraniczny na terenie blisko 20 krajów Unii Europejskiej. Wykonujemy transport gabarytowy naczepami plandekowymi Standard i Mega z kodami XL.

 

Wyślij zapytanie lub zapytaj o ofertę