Nowe i bezpieczne auta w naszej flocie

Czym przewozimy Twoje towary w Omnivity Logistics?

Nowoczesna flota

Zakładając Omnivity Logistics postawiliśmy przede wszystkim na nowoczesną flotę. Aktualnie przy wyborze przewoźnika najważniejsza jest nie tylko cena transportu – na tę również wpływa ekonomiczność floty i odpowiednie wykorzystywanie zasobów – ale również bezpieczeństwo przewożonych towarów oraz ekologia transportu.

W naszej flocie postawiliśmy na nowoczesne pojazdy marki DAF XF 106 w wersjach Standard i Low Deck. DAF to znany od lat i renomowany producent aut transportowych i ciężarowych, ciągle doskonalący swoje produkty zarówno w obszarze ekonomii, ekologii, bezpieczeństwa czy designu. Uznaliśmy, że zaufanie tej marce będzie dobrym krokiem podczas budowy naszej floty i zadowolenie Klientów z naszych usług transportowych tylko potwierdza, że była to dobra decyzja.

Profesjonalna i nowoczesna flota to gwarancja bezpiecznego transportu – w Omnivity Logistics to wiemy i dlatego w ten sposób dostarczamy Was sukces!

Nowoczesność

W naszej flocie stawiamy na najnowsze modele aut. Wychodzimy z założenia, że tylko najnowsza technologia zapewni bezpieczeństwo i wysoki standard.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo naszych kierowców oraz przewożonych towarów są dla nas zawsze na pierwszym miejscu.

Ekonomia

Ograniczanie kosztów transportu można zapewnić tylko dzięki nowoczesnej flocie, która w optymalny sposób wykorzystuje zasoby paliwa.

Ekologia

Jesteśmy świadomi zagrożeń i wyzwań, jakie niosą nam współczesne czasy, dlatego podczas wyboru aut do floty zwracamy dużą uwagę na ekologię transportu.

DAF XF 106 Standard

DAF XF 106 Low Deck

Wyślij zapytanie lub zapytaj o ofertę